Ortopedická matrace ESET

Ortopedická matrace ESET

Dárek zdarma

Dárek: DÁREK K NÁKUPU

DÁREK K NÁKUPU

DOPRAVA ZDARMA DÁREK K NÁKUPU DODÁNÍ DO 5 PRACOVNÍCH DNŮ !

Kvalitní sendvičová matrace s jádrem tvořeným zónovým sendvičem SONNOCEL pěny velké hustoty s výborně elastickou tzv. studenou SONNOCEL pěnou na povrchu, která zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku.

7150 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Kvalitní sendvičová matrace s jádrem tvořeným zónovým sendvičem SONNOCEL pěny velké hustoty s výborně elastickou tzv. studenou SONNOCEL pěnou na povrchu, která zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku. Matrace má na ložné ploše anatomické 3 - zónové tvarování, které zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku a lehkou masáž. Matrace zajišťuje relaxaci zádových svalů a účinně předchází bolestem zad a ztuhlosti svalů krku. Ve středové části jádra navržené příčné perforace zajišťující ideální proudění vzduchu. Výhodou je oboustranné využití matrace.

Odnímatelný potah s bambusovým vláknem zaručuje vzdušnost potahu a umožňuje lepší absorbci vlkosti. Výhodou je, že látka je díky bambusovému vláknu chladnější o jeden až dva stupně pod teplotu lidského těla, což ocení všichni během horkých letních dnů.

Celková výška: 18 cm

Potahová látka:

- 20% bambusové vlákno, 19% viskóza, 20% polyester, 41% polypropylen
- klimatizační výplň - silanizované polyesterové vlákno (400 g / m 2)
- netkaná textilie
- zip na 3 strany, prošívání
Ortopedická nosnost: 120 kg

ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIROZTOČOVÁ

Přihlášení