Ortopedická matrace VENUS

Ortopedická matrace VENUS

Dárek zdarma

Dárek: DÁREK K NÁKUPU

DÁREK K NÁKUPU

DOPRAVA ZDARMA DÁREK K NÁKUPU EXPEDICE do 3 pracovních dnů SPECIÁLNÍ DÁREK

Matrace s ortopedickou nosností do 100 kg z ružové strany, do 130 kg z modré strany, celková výška 20cm, tvrdost 3/4! Dárek zdarma podložka pod matraci + 1 kg kávy! Speciální dárek : celoroční přikrývka 140x200 ( od rozměru matrace 160x190 2 ks )

7920 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

Matrace s ortopedickou nosností do 100 kg z růžové strany, do 130 kg z modré strany, Velková výška 20cm, tvrdost 3/4!

Luxusní matrace tvořená jádrem ze dvou pěn Sonnocell rozdílných tvrdostí s příčnou a podélnou perforací. Antidekubitní prořezávané jádro zvyšuje elasticitu a provzdušnění matrace. V exponovaných místech jsou příčně vloženy válce ze speciální vytvrzené pěny Sonnocell, které zaručují optimální oporu páteře a napomáhají tak k dokonalému uvolnění svalstva.

Na matraci je použita unikátní potahová látka AURA FRESH. Část aury souvisí s energií a je závislá od zdraví, od věku člověka, ale také na tom jak se vyspal, nebo nevyspal, ale také od momentální únavy. AURA FRESH rozptýlí a eliminuje nežádoucí pachy, které negativně ovlivňují lidské zdraví, zlepšuje životní funkce a kvalitu života. Poskytuje definitivně a trvalé řešení a účinky se časem nesnižují, vhodná pro harmonizaci těla a duše.

Využití matrace: oboustranné

    Doporučené uložení: pevné nebo polohovatelné rošty (do 60 °)
    Celková výška matrace: 20 cm
    Ortopedická zátěž: do 100/130 kg
    Vakuové balení + karton

Složení matrace:

  

vENUSjadro

Přihlášení