MATRACE ORTHOPET

MATRACE ORTHOPET

ORTHOPET je praktická, lehká, prodyšná, protiskluzová, kvůli tomu se může snadno dávat na místa, kde vaši malí přátelé rádi odpočívají, ať už jsou to boudy, košíky, divan, lůžka, podlahy každého typu, zahrada a dokonce i v autě. Používá se ve specializovaných hotelech a penzionech pro zvířata, která mají vystavenou značku ORTHOPET. Kromě toho je vodě odolná se zipem a s možností praní při 60 ° C.

1400 Kč s DPH

Skladové číslo:

Všichni víme, že naši nejlepší přátelé mají nemoci a zdravotní problémy, z nichž jsou nejčastějšími: artritida, artróza, problémy s krevním oběhem, s blechami, alergie ..., které odedávna mohou poškodit zdraví vašich zvířecích přátel. Předcházet a bojovat proti těmto problémům je dnes možné díky ORTHOPET, inovativní matraci vymyšlené pro odpočinek psů a koček. Vysoká kvalita použitých materiálů, jako Sonnocel VISCO MEMORY, vlna merino a látka se stříbrnými vlákny propůjčují matrace vynikající hygienicko - zdravotní vlastnosti, kromě toho, systém magnetoterapie ho dělá současně preventivním, léčebným a regeneračním.

Potahová látka SILVER:
ANTIMIKROBIÁLNÍ likviduje bakterie, jako je Staphylococcus aureus a Klebsiella Pneumonie.

ANTISTATICKÁ / rozptylující Speciální, vysoce vodivé vlákno rozptyluje elektrické náboje produkované a akumulované prostředím.

PŘÍRODNÍ Je přírodní na 100%, netoxická a neobsahuje chemické látky.

TERMOREGULAČNÍ Díky svým vynikajícím vlastnostem elektrické vodivosti rozptyluje přebytečné teplo. Teplá v zimě a svěží v létě.

ODRUŠUJÚCA chrání organismus před pohlcováním statické energie, před elektromagnetickými poli a před paprsky UVA.

TRVANLIVÁ Její mimořádná struktura dělá stálou její účinnost i časem ai po četných praních.

S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ Díky své speciální struktuře nemění kvalitu ani po čase.

POTAH Snímatelný pomocí zipu na boční straně.

ČIŠTĚNÍ Možnost praní ručně nebo v pračce.

NESAJE VODU Látka potahu je nepromokavá nakolik je poteflónovaná.

ODOLNÁ vůči poškrábání díky silné struktuře osnovy vláken

Tak jak se staráte o vaše zdraví a o vaše pohodlí, neměli byste současně zapomínat na zdraví a pohodlí vašich věrných přátel. Nabízíme vám matraci Orthopet, vhodnou a přizpůsobitelnou každému místu díky různým rozměrům a  praktičnosti kvůli protiskluzové spodní části, tento výrobek má speciální hygienicko zdravotní vlastnosti, je skutečně vyroben z nejlepších materiálů, všech ekologických, netoxických a antialergických. Kompletně snímatelný s možností praní. Prospěšný účinek Orthopetu je ještě zvýrazněn dvěma speciálními výrobky: látkou s magnetickými proužky. Látka se 6% stříbrného vlákna, které se svými vlastnostmi vytváří ideální místo pro regenerující odpočinek našich malých přátel. Kvalitativní vlastnosti stříbra jsou nesčetné: ANTISTATICKÉ / rozptylující-ANTIMIKROBIÁLNÍ-termoregulační-ODRUŠUJÚCE-PŘÍRODNÍ-STÁLE. Blahodárný účinek Orthopetu je zvýrazněn i přítomností speciálních magnetických proužků, které zlepšují kvalitu odpočinku. Díky ním je využívána léčebná síla magnetického pole, lépe známá jako magnetoterapie. Tento léčebný prostředek, používaný i v nemocnicích, je jedním z nejstarších a najodskúšanejších systémů biofyzikální léčby, známé již v dobách Etrusků a ve starobylé Číně. Zlepšuje krevní oběh usnadňuje metabolismus a napomáhá přírodním způsobem imunitnímu systému. Mezi hlavní účinky magnetoterapie patří: zrychlení buněčné obnovy a uzdravovacích procesů, její účinek proti zánětům, zlepšení prokrvení cév, prokrvení tkání, ustálení se krevního tlaku, stimulace růstu a vytváření se kostní tkáně, zmírnění bolestí kloubů a svalů a odstranění otoků.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení